Contact - Kinderopvang Simba

 Planning en administratie

Voor vragen over inschrijving, plaatsing of betaling kunt u terecht bij de afdeling planning.
E-mail: planning@kdvsimba.nl
Telefoon: 0174 - 243 104

Bereikbaar van ma t/m vrij van 09:00 - 17:00 uur (woensdag tot 12 uur).
In de schoolvakanties is de afdeling planning alleen 's ochtends telefonisch bereikbaar.

Kinderopvang Simba & Peuteropvang De Kabouters

Postadres: Saturnus 2
2685 LX Poeldijk
E-mail algemeen: info@kdvsimba.nl
Telefoon: 0174 - 243 104

Teamleiders

Herma van Venetiënherma@kdvsimba.nl

Locatie Zilvermeeuwstraat (dagopvang)
Locatie Zeester (dagopvang en BSO)
Locatie Veiling (dagopvang)

Carola van den Boscarola@kdvsimba.nl

Peuteropvang de Kabouters locatie Zeester
Peuteropvang de Kabouters locatie Hummeloord

Amanda de Kokamanda@kdvsimba.nl

Locatie Nieuwe weg (dagopvang en BSO)
Locatie Blinkerd (dag- en peuteropvang en BSO)
Locatie 8plus (BSO)

Directie

Sandra Lansink
Directeur
sandra@kdvsimba.nl

Ellen van den Ende
Adjunct-directeur
ellen@kdvsimba.nl

0174 - 243 104

Op zoek naar een leerwerkplek (BBL) of stageplek (BOL)?

Stuur je aanvraag naar naomi@kdvsimba.nl

Solliciteren?

Stuur je motivatie en cv naar solliciteren@kdvsimba.nl

Scroll naar boven